| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | за напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| материал | стоманена пластина |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| тип управление | напречен носач |
| брой на проводите | 2 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 37830 01 |
| тип управление | напречен носач |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| дължина1/дължина2 | 94,0 mm |
| тип управление | напречен носач |
| тегло | 0,64 kg |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | отпред |
| материал | алуминий |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на задната ос отгоре |
| страна на монтаж | ляво |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на задната ос отгоре |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отпред |
| материал | алуминий |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лагер |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на задната ос отгоре |
| страна на монтаж | ляво |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лагер |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на задната ос отгоре |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| страна на монтаж | отзад |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | горе |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | двустранен |
| тип на окачването | хидравличен тампон |
| тип управление | за напречен носач |
| страна на монтаж | отзад |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | отзад |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | отзад |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отзад |
| тип управление | напречен носач |
| продуктов номер | 4212702 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отзад |
| тип управление | напречен носач |
| продуктов номер | 4212703 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отпред |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| номер на артикул в чифта | 40364 |
| дължина | 306,5 mm |
| материал | алуминий |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| тегло | 1,09 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 40363 |
| дължина | 306,5 mm |
| материал | алуминий |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| тегло | 1,09 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTC1299 |
| тип управление | напречен носач |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTC1298 |
| тип управление | напречен носач |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTC1122 |
| тип управление | напречен носач |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTC1121 |
| размер на конуса | 16,1 mm |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| тегло | 1,2 kg |
| тип управление | напречен носач |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTC1068 |
| тип управление | напречен носач |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTC1067 |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | ляво |
| материал | алуминий |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отпред |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отпред |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| дължина | 424 mm |
| усилено изпълнение | |
| номер на артикул в чифта | 316 050 0011/HD |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отзад |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| тип на окачването | хидравличен тампон |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| материал | алуминий |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отзад |
| тип управление | напречен носач |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отзад |
| тип управление | напречен носач |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отзад |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| тип на окачването | хидравличен тампон |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| материал | алуминий |