| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| ъгъл на наклона на конус | / |
| размер на конуса | 19 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 53277 |
| материал на рамата | чугун |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| параметър | 1309026 |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| параметър | 1309027 |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| материал | чугун |
| материал | стомана |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| материал | стомана |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| материал | чугун |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| материал | чугун |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 62 93 7690 |
| вътрешна резба | M14 x 1,5 mm |
| цвят | черен |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 5 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 62 93 7689 |
| вътрешна резба | M14 x 1,5 mm |
| цвят | черен |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 5 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| тип управление | напречен носач |
| дължина | 270 mm |
| размер на конуса | 19 mm |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| допълващ артикул /допълваща информация | без принадлежности |
| номер на артикул в чифта | JTC1343 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| тип управление | напречен носач |
| дължина | 270 mm |
| размер на конуса | 19 mm |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| допълващ артикул /допълваща информация | без принадлежности |
| номер на артикул в чифта | JTC1342 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| материал | стомана |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| материал | стомана |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| материал | стомана |
| размер на конуса | 19 mm |
| номер на артикул в чифта | 11-16 050 0068 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| материал | стомана |
| размер на конуса | 19 mm |
| номер на артикул в чифта | 11-16 050 0067 |
| номер на артикул в чифта | 37690 |
| вътрешна резба | M14 x 1,5 mm |
| цвят | черен |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 5 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 37689 |
| вътрешна резба | M14 x 1,5 mm |
| цвят | черен |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 5 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| ъгъл на наклона на конус | / |
| размер на конуса | 19 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 53277 |
| материал на рамата | чугун |
| страна на монтаж | дясно |
| размер на конуса | 19 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 53276 |
| материал на рамата | чугун |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стомана |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стомана |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 4,986 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 5065 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | стоманена отливка |
| болт (щифт) | 19 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 19 mm |
| материал | стоманена отливка |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 49409 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 19 mm |
| материал | стоманена отливка |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 49408 |
| размер на конуса | 19 mm |
| тип управление | напречен носач |
| тегло | 5,02 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена отливка |
| размер на конуса | 19 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена отливка |
| размер на конуса | 19 mm |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| размер на конуса | 19 mm |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| размер на конуса | 19 mm |