| тип управление | триъгълен носач (тов.автомобил) |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 36 mm |
| вътрешна дължина | 25 mm |
| външна дължина | 15 mm |
| за OEномер | 352349 |
| тип управление | триъгълен носач (тов.автомобил) |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| външен диаметър | 28 mm |
| вътрешна дължина | 34 mm |
| външна дължина | 28 mm |
| за OEномер | 352320 |
| тип управление | триъгълен носач (тов.автомобил) |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| вътрешна дължина | 38 mm |
| външна дължина | 26,5 mm |
| за OEномер | 352323 |
| тип управление | триъгълен носач (тов.автомобил) |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| вътрешна дължина | 38 mm |
| външна дължина | 26,5 mm |
| за OEномер | 352323 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 333 mm |
| ширина | 75 mm |
| височина | 80 mm |
| мярка на резбата | M10x1.25 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 333 mm |
| ширина | 75 mm |
| височина | 80 mm |
| мярка на резбата | M10x1.25 |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | триъгълен носач (тов.автомобил) |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 38 mm |
| вътрешна дължина | 42 mm |
| външна дължина | 24 mm |
| за OEномер | 352314 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| за OEномер | 91504359 |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| параметър | 2105001 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| дължина | 275 mm |
| размер на конуса | 11,6 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 10127 |
| цвят | черен |
| материал | стоманена отливка |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| тегло | 2,190 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 10123 |
| цвят | черен |
| материал | стоманена отливка |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | дясно |
| тегло | 2,240 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 62 73 0001 |
| цвят | черен |
| материал | стоманена отливка |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | дясно |
| тегло | 2,24 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| тегло | 1540 g |
| външна резба 2 | M 10x1,25 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 11,6 mm |
| материал | чугун |
| тип управление | напречен носач |
| тегло | 1500 g |
| външна резба 2 | M 10x1,25 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 11,6 mm |
| материал | чугун |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 16 mm |
| материал | стоманена отливка |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 19310 |
| номер на артикул в чифта | 62 73 0002 |
| цвят | черен |
| материал | стоманена отливка |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| тегло | 2,19 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 16 mm |
| материал | стоманена отливка |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 19311 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| материал | стомана |
| страна на монтаж | задна ос |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| материал | стомана |