| тип управление | напречен носач |
| допълващ артикул /допълваща информация | без принадлежности |
| тип управление | напречен носач |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTC1391 |
| тип управление | напречен носач |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| допълващ артикул /допълваща информация | без принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTC1390 |
| тип управление | напречен носач |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| допълващ артикул /допълваща информация | без принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTC1334 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| материал | стоманена пластина |
| номер на артикул в чифта | 716 050 0022 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| материал | стоманена пластина |
| номер на артикул в чифта | 716 050 0021 |
| номер на артикул в чифта | 22861 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 6,2001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 22862 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 6,200 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| продуктов номер | 4212014 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| продуктов номер | 4212015 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| материал | стоманена пластина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| полезен товар | не е за повишена товароносимост |
| номер на артикул в чифта | 302 017 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| материал | стоманена пластина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| полезен товар | не е за повишена товароносимост |
| номер на артикул в чифта | 302 018 |
| номер на артикул в чифта | 50 92 2861 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 6,2001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 50 92 2862 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 6,200 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 495 mm |
| ширина | 460 mm |
| височина | 75 mm |
| мярка на резбата | Without Ball Joint |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 495 mm |
| ширина | 460 mm |
| височина | 75 mm |
| мярка на резбата | Without Ball Joint |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без носещ/ направляващ шарнир |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без носещ/ направляващ шарнир |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| необходими бройки | 1 |