| тип управление | триъгълен носач (тов.автомобил) |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| за OEномер | 513178 |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 27 mm |
| външна дължина | 24,5 mm |
| вътрешна дължина | 40 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 32 mm |
| вътрешна дължина | 60 mm |
| външна дължина | 48 mm |
| тип управление | триъгълен носач (тов.автомобил) |
| страна на монтаж | задна ос |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| за OEномер | 513180 |
| тип управление | за напречен носач |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | отвън |
| вътрешен диаметър | 18 mm |
| външен диаметър | 38 mm |
| вътрешна дължина | 42 mm |
| външна дължина | 25 mm |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| за OEномер | Part/oe 5175E9 |
| тип управление | триъгълен носач (тов.автомобил) |
| за OEномер | 513199 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 55 mm |
| външна дължина | 46 mm |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| вътрешна дължина | 65 mm |
| тип управление | триъгълен носач (тов.автомобил) |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | предна ос |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 37 mm |
| вътрешна дължина | 38 mm |
| външна дължина | 33 mm |
| за OEномер | 352378 |
| тип управление | триъгълен носач (тов.автомобил) |
| страна на монтаж | отзад |
| страна на монтаж | предна ос |
| вътрешен диаметър | 20 mm |
| външен диаметър | 45 mm |
| вътрешна дължина | 45 mm |
| външна дължина | 34 mm |
| за OEномер | 352361 |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | с букса |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без носещ/ направляващ шарнир |
| секция | долна част |
| качество | A1 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| тегло | 4600 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 16 mm |
| материал | стомана |
| тип управление | напречен носач |
| тегло | 4600 g |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 16 mm |
| материал | стомана |
| номер на артикул в чифта | 11753 |
| цвят | черен |
| материал | стоманена отливка |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| тегло | 4,500 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 11754 |
| цвят | черен |
| материал | стоманена отливка |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | дясно |
| тегло | 4,080 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| материал | стоманена отливка |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държач |
| номер на артикул в чифта | 720 764 |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| материал | стомана |
| номер на артикул в чифта | 11-16 050 0016 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| материал | стомана |
| номер на артикул в чифта | 11-16 050 0000 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| материал | чугун |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| материал | чугун |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без носещ/ направляващ шарнир |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без носещ/ направляващ шарнир |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 400 mm |
| ширина | 420 mm |
| височина | 60 mm |
| мярка на резбата | Without Ball Joint |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена отливка |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 19345 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена отливка |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 19344 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 400 mm |
| ширина | 420 mm |
| височина | 60 mm |
| мярка на резбата | Without Ball Joint |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| материал | стомана |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| материал | стомана |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 62 73 0010 |
| цвят | черен |
| материал | стоманена отливка |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| тегло | 4,5 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 62 73 0021 |
| цвят | черен |
| материал | стоманена отливка |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | дясно |
| тегло | 4,08 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стомана |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стомана |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| размер на конуса | 15,2 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 53671 |
| материал на рамата | чугун |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| размер на конуса | 15,2 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 53670 |
| материал на рамата | чугун |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| размер на конуса | 15,2 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 53671 |
| материал на рамата | чугун |