| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | за напречен носач |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| дължина | 228 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| болт (щифт) | 20 mm |
| тип управление | напречен носач |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| болт (щифт) | 20 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| материал | алуминий |