| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| издание на производителя | für 33850/33816 |
| дебелина | 13 mm |
| външен диаметър | 19,5 mm |
| вътрешна резба | M14 x 1,5 mm |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| за OEномер | 811412365 |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 67 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 24 mm |
| външен диаметър | 52 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 20 mm |
| дебелина | 65 mm |
| материал | гума |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,051 kg |
| необходими бройки | 2 |
| височина | 97 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 46 mm |
| дебелина | 65 mm |
| материал | гума |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,051 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4090250 |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 67 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 24 mm |
| външен диаметър | 52 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 20 mm |
| височина | 66 mm |
| тегло | 50 g |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1 | 20,5 mm |
| диаметър 2 | 24 mm |
| материал | гума |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| страна на монтаж | горе |
| дебелина | 80 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,23 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 80 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,23 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4080230 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 70 mm |
| ширина | 175 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| единицамярка за количество | комплект |
| брой на проводите | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |