| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 160 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 2 |
| височина | 80 mm |
| тегло | 30 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1 | 41 mm |
| диаметър 2 | 64,6 mm |
| дебелина | 160 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| брой на проводите | 2 |
| материал | термопласт |
| дебелина | 80 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| височина | 134 mm |
| да се подменят само по двойки |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 134 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| външен диаметър 1 | 14 mm |
| външен диаметър 2 | 17 mm |
| дебелина | 85 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| брой на проводите | 2 |
| материал | термопласт |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4090325 |
| дебелина | 80 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 94 mm |
| вътрешен диаметър | 20,3 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 134 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| външен диаметър 1 | 14 mm |
| външен диаметър 2 | 17 mm |
| тегло | 0,110 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| височина | 85 mm |
| да се подменят само по двойки |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| височина | 80 mm |
| страна на монтаж | на предната ос в средата |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| височина | 94 mm |
| да се подменят само по двойки |
| дебелина | 157 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 2 |
| височина | 84,5 mm |
| тегло | 100 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 2 | 16 mm |
| дебелина | 85 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| брой на проводите | 2 |
| материал | термопласт |
| дължина | 100 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,027 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 100 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,080 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 100 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,027 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 58 mm |
| височина | 100 mm |
| тегло | 0,087 kg |
| дължина | 134 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| външен диаметър 1 | 14 mm |
| външен диаметър 2 | 17 mm |
| тегло | 0,110 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 130 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,13 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| единицамярка за количество | комплект |
| дължина | 100 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,080 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| единицамярка за количество | комплект |
| височина | 91,25 mm |
| брой на проводите | 1 |
| вътрешен диаметър 1 | 18,6 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 24,2 mm |