| страна на монтаж | предна ос |
| за OEномер | 31336771352 |
| дебелина | 125 mm |
| вътрешен диаметър | 60 mm |
| вътрешен диаметър | 70 mm |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| за OEномер | 31 33 1 094 749 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 125 mm |
| вътрешен диаметър | 60 mm |
| вътрешен диаметър | 70 mm |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,061 kg |
| материал | PU (полиуретан) |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 65 mm |
| вътрешен диаметър | 21 mm |
| външен диаметър | 67 mm |
| материал | PU (полиуретан) |
| тегло | 0,08 kg |
| вътрешен диаметър 2 | 29 mm |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,05 kg |
| материал | PU (полиуретан) |
| страна на монтаж | задна ос |
| единицамярка за количество | комплект |