| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| височина | 85 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| височина | 85 mm |
| да се подменят само по двойки |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| материал | термопласт |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,112 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 250 mm |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,080 kg |
| вътрешен диаметър 1 | 84 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 69 mm |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 250 mm |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,080 kg |
| вътрешен диаметър 1 | 84 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 69 mm |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,112 kg |
| необходими бройки | 2 |