| дебелина | 5 mm |
| брой възли | 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,092 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 17 mm |
| диаметър | 102 mm |
| височина | 35 mm |
| тегло | 0,149 kg |
| брой възли | 4 |
| дебелина | 13 mm |
| вътрешен диаметър | 63 mm |
| външен диаметър | 105 mm |
| брой възли | 3 |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,149 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 9 mm |
| вътрешен диаметър | 63 mm |
| външен диаметър | 105 mm |
| брой възли | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,121 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | отзад |
| за OEномер | 210 325 0484 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 13 mm |
| тегло | 0,149 kg |
| брой възли | 3 |
| дебелина | 9 mm |
| вътрешен диаметър | 63 mm |
| външен диаметър | 105 mm |
| брой възли | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,121 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 5 mm |
| брой възли | 1 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 5 mm |
| брой възли | 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,092 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 13 mm |
| вътрешен диаметър | 63 mm |
| външен диаметър | 105 mm |
| брой възли | 3 |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,149 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 17 mm |
| вътрешен диаметър | 63 mm |
| външен диаметър | 105 mm |
| брой възли | 4 |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,149 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 224 mm |
| вътрешен диаметър | 68 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,09 kg |
| вътрешен диаметър 1 | 88 mm |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 9 mm |
| дебелина | 17 mm |
| вътрешен диаметър | 63 mm |
| външен диаметър | 105 mm |
| брой възли | 4 |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,149 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 93 mm |
| вътрешен диаметър | 27 mm |
| вътрешен диаметър | 18 mm |
| външен диаметър | 58 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,078 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | задна ос |