| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 5,4 kg |
| дебелина 1 | 17 mm |
| външен диаметър | 172 mm |
| дължина | 395 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| усилено изпълнение | |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| усилено изпълнение |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 16,35 mm |
| дължина | 395 mm |
| външен диаметър 1 | 169 mm |
| тегло | 4,4 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| параметър | AA |
| външен диаметър | 169 mm |
| дължина | 395 mm |
| диаметър | 16,35 mm |
| параметър | AA |
| дължина | 395 mm |
| външен диаметър | 169 mm |
| диаметър | 15,85 mm |