| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,99 kg |
| дебелина 1 | 11,75 mm |
| външен диаметър | 111 mm |
| дължина | 358 mm |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 11,75 mm |
| дължина | 363 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| тегло | 2 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,33 kg |
| дебелина 1 | 13 mm |
| външен диаметър | 157 mm |
| дължина | 348 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| дължина | 358 mm |
| външен диаметър | 111 mm |
| диаметър | 11,75 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 1,99 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| усилено изпълнение |
| параметър | AA |
| външен диаметър | 109 mm |
| дължина | 363 mm |
| диаметър | 11,75 mm |
| параметър | AC |
| дължина | 329 mm |
| външен диаметър | 159 mm |
| диаметър | 13 mm |