| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | BC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,09 kg |
| дължина | 314 mm |
| външен диаметър | 131 mm |
| дебелина | 13,25 mm |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,27 kg |
| дебелина | 13,5 mm |
| дължина | 314 mm |
| външен диаметър | 133 mm |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,41 kg |
| дебелина | 13,75 mm |
| дължина | 324 mm |
| външен диаметър | 132 mm |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 3,28 kg |
| дебелина | 14 mm |
| дължина | 373 mm |
| външен диаметър | 115 mm |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| параметър | CC |
| диаметър | 13,25 mm |
| дължина | 314 mm |
| външен диаметър | 131 mm |
| тегло | 3,26 kg |
| външен диаметър | 115 mm |
| дължина | 383 mm |
| дебелина | 13,75 mm |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| параметър | ABF |
| дължина | 373 mm |
| диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 115 mm |
| параметър | ABF |
| външен диаметър | 115 mm |
| дължина | 383 mm |
| диаметър | 13,75 mm |