| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,145 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,255 kg |
| дебелина 1 | 11,5 mm |
| външен диаметър | 116 mm |
| дължина | 337 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | F |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,41 kg |
| дебелина 1 | 12,75 mm |
| външен диаметър | 126 mm |
| дължина | 336 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,41 kg |
| дебелина 1 | 11,75 mm |
| външен диаметър | 118 mm |
| дължина | 348 mm |
| дебелина | 10,25 mm |
| дължина | 367 mm |
| външен диаметър 1 | 113 mm |
| тегло | 1,59 kg |
| дебелина | 12,75 mm |
| дължина | 351 mm |
| външен диаметър 1 | 84 mm |
| външен диаметър 2 | 122 mm |
| тегло | 2,52 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| диаметър 1 | 10,85 mm |
| диаметър 2 | 11,75 mm |
| дължина | 345 mm |
| външен диаметър 1 | 117 mm |
| тегло | 2,3 kg |
| параметър | AAF |
| външен диаметър 2 | 122 mm |
| външен диаметър 1 | 84 mm |
| диаметър | 12,75 mm |
| дължина | 351 mm |