| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,25 mm |
| дължина | 398 mm |
| външен диаметър 1 | 135 mm |
| тегло | 2,3 kg |
| цветна маркировка | червен |
| цветна маркировка | бял |
| многократен | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,25 mm |
| дължина | 400 mm |
| външен диаметър 1 | 128 mm |
| тегло | 2,2 kg |
| цветна маркировка | жълт |
| цветна маркировка | червен |
| многократен | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,22 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| дължина | 386 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 3,4 kg |
| дебелина 1 | 14,5 mm |
| външен диаметър | 152 mm |
| дължина | 225 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| вариант на екипировка | Not for Aero models |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 1045 кг |
| товароносимост задна ос до | 875 кг |