| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| страна на монтаж | горе |
| брой на проводите | 2 |
| тип на окачването | гумен тампон |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| тип на окачването | гумен тампон |
| продуктов номер | 4060113 |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип на окачването | гумен тампон |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,222 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,222 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4060010 |
| страна на монтаж | задна ос |
| материал | стоманена пластина |
| страна на монтаж | горе |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | горе |
| продуктов номер | 4060110 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | горе |
| материал | стоманена пластина |
| брой на проводите | 2 |
| материал | метал |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| материал | метал |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,221 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | отдолу |
| материал | стоманена пластина |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| материал | метал |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,221 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 41 mm |
| необходими бройки | 2 |
| материал | стомана |
| вътрешен диаметър | 11 mm |
| външен диаметър | 116 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| тип планка | обгръщане на МакФерсъна |
| секция | горна част |
| ремонтен панел | ремонтен панел |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| усилено изпълнение |
| страна на монтаж | задна ос |
| да се подменят само по двойки | |
| височина | 340 mm |
| дебелина | 10 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,53 kg |
| дебелина 1 | 10 mm |
| външен диаметър | 109 mm |
| дължина | 341 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| продуктов номер | 4030110 |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,5 mm |
| дължина | 342 mm |
| външен диаметър | 138 mm |
| тегло | 1,5 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4020110 |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,34 kg |
| дебелина 1 | 12 mm |
| външен диаметър | 136 mm |
| дължина | 356 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| секция | горна част |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| секция | долна част |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| секция | горна част |
| страна на монтаж | предна ос |
| да се подменят само по двойки | |
| височина | 341 mm |
| дебелина | 12,7 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| усилено изпълнение | |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| секция | долна част |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 11,25 mm |
| дължина | 336 mm |
| външен диаметър 1 | 111 mm |
| тегло | 2 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 10,3 mm |
| дължина | 350 mm |
| външен диаметър 1 | 110 mm |
| тегло | 1,4 kg |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,5 mm |
| дължина | 359 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| тегло | 2,6 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,4 mm |
| дължина | 350 mm |
| външен диаметър 1 | 139 mm |
| тегло | 2,9 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| параметър | AC |
| дължина | 350 mm |
| диаметър | 10,3 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,5 mm |
| дължина | 359 mm |
| външен диаметър 1 | 139 mm |
| тегло | 2,6 kg |
| параметър | AC |
| дължина | 344 mm |
| външен диаметър | 138 mm |
| диаметър | 12,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,5 mm |
| дължина | 344 mm |
| външен диаметър 1 | 138 mm |
| тегло | 2,55 kg |
| параметър | AC |
| диаметър | 11,25 mm |
| външен диаметър | 111 mm |
| дължина | 336 mm |
| параметър | AC |
| диаметър | 12,5 mm |
| дължина | 359 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| параметър | AC |
| диаметър | 12,4 mm |
| дължина | 350 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 840 кг |
| товароносимост задна ос до | 740 кг |