| страна на монтаж | отпред отдясно |
| дължина | 370 mm |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| дължина | 255 mm |
| вътрешна резба 1 | M10x1 mm |
| вътрешна резба 2 | M10x1 mm |
| размер на ключ | 17/17 |
| мярка на резбата 2 | M10X1 |
| дължина | 350 mm |
| за номер артикул | 6T46075 |
| мярка на резбата 1 | F10X1 |
| дължина | 346 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1 | internal SF |
| мярка на резбата 2 | M10x1 |
| дължина | 346 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1 | internal SF |
| мярка на резбата 2 | M10x1 |
| дължина | 329 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1 | internal SF |
| мярка на резбата 2 | M10x1 |
| дължина | 351 mm |
| мярка на резбата 1 | 9 |
| мярка на резбата 2 | 13 |
| дължина | 368 mm |
| мярка на резбата 1 | 9 |
| мярка на резбата 2 | 13 |
| дължина | 370 mm |
| дължина | 302 mm |
| дължина | 275 mm |