| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 435 mm |
| за номер артикул | 6T47893 |
| мярка на резбата 1 | F10X1 |
| мярка на резбата 2 | M10X1 |
| дължина | 440 mm |
| дължина | 435 mm |
| за номер артикул | 6T48085 |
| мярка на резбата 1 | F10X1 |
| мярка на резбата 2 | M10X1 |
| дължина | 440 mm |
| вътрешна резба | M10 x 1 mm |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,119 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 435 mm |
| вътрешна резба | M10 x 1 mm |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,108 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 445 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1 |
| вид на резбата | външна резба |
| мярка на резбата 2 | M10x1 |
| вид на резбата | вътрешна резба |
| дължина | 445 mm |
| дължина | 445 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 395 mm |
| вътрешна резба | M 10x1 mm |
| външна резба | M 10x1 mm |
| размер на ключ | 14/17 |
| дължина | 435 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина | 415 mm |
| вътрешна резба | M 10x1 mm |
| външна резба | M 10x1 mm |
| дължина | 438 mm |
| дължина | 435 mm |
| дължина | 395 mm |
| външна резба | M10x1 mm |
| вътрешна резба | M10x1 mm |
| размер на ключ | 14/17 |
| наличен MAPPкод |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина | 445 mm |
| вътрешна резба | M10x1 mm |
| външна резба | M10x1 mm |
| необходими бройки | 2 |
| обурудване на автомобила | за автомобили без електронна ръчна спирачка |
| дължина | 420 mm |
| външна резба | M10x1 mm |
| вътрешна резба | M10x1 mm |
| размер на ключ | 14/17 |
| наличен MAPPкод |