| страна на монтаж | задна ос |
| дължина | 291 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 308 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1 |
| мярка на резбата 2 | M10x1 |
| дължина | 311 mm |
| външна резба | 17 mm |
| вътрешна резба 1 | M10x1 mm |
| вътрешна резба 2 | M10x1 mm |
| дължина | 428 mm |
| диаметър 1 | 10 mm |
| дължина | 442 mm |
| обща дължина | 308 mm |
| мярка на резбата 1 | INN. M10x1 |
| мярка на резбата 2 | INN. M10x1 |
| тегло | 0,08 kg |
| дължина | 443 mm |
| дължина | 310 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 418 mm |
| дължина | 308 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1 |
| мярка на резбата 2 | M10x1 |
| вид на резбата | вътрешна резба |
| дължина | 311 mm |
| тегло | 0,080 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 311 mm |
| мярка на резбата 1 | 10 |
| мярка на резбата 2 | 10 |
| дължина | 445 mm |
| тегло | 0,120 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 428 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1 |
| вид на резбата | вътрешна резба |
| мярка на резбата 2 | Banjo |
| диаметър 2 | 10 mm |
| дължина | 418 mm |
| дължина | 428 mm |
| мярка на резбата 1 | 9 |
| мярка на резбата 2 | ø 10 |
| мярка на резбата 1 | F10X1 |
| за номер артикул | 6T46279 |
| дължина | 435 mm |
| дължина | 308 mm |
| вътрешна резба | M10 mm |
| за OEномер | 3310729 |
| вътрешна дължина | 445 mm |
| мярка на резбата 1 | M10 x 1 Hollow |
| мярка на резбата 2 | Banjo 10mm |
| дължина | 428 mm |
| вътрешна резба | M10 mm |