| дължина | 385 mm |
| външна резба | M10x1 mm |
| вътрешна резба | M10x1 mm |
| размер на ключ | 14/15 |
| наличен MAPPкод |
| дължина | 385 mm |
| дължина | 385 mm |
| външна резба | M10 mm |
| дължина | 329 mm |
| вътрешна резба | M10 x 1 mm |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| размер на ключ | 14 |
| размер на ключ | 15 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,079 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 414 mm |
| вътрешна резба | M10x1 mm |
| външна резба | M10x1 mm |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 415 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1 |
| мярка на резбата 2 | M10x1 |
| дължина | 330 mm |
| дължина | 329 mm |
| вътрешна резба | M10 x 1 mm |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| размер на ключ | 14 |
| размер на ключ | 15 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,079 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 387 mm |
| вътрешна резба | M10 x 1 mm |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| дължина на резбата | 14,5 mm |
| размер на ключ | 14 |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,074 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 305 mm |
| вътрешна резба | M10x1 mm |
| външна резба | M10x1 mm |
| технически информационен номер | AH6891 |
| дължина | 300 mm |
| вътрешна резба | M 10x1 mm |
| външна резба | M 10x1 mm |
| размер на ключ | 14/15 |
| дължина | 305 mm |
| външна резба | M10x1 mm |
| вътрешна резба | M10x1 mm |
| размер на ключ | 14/15 |
| наличен MAPPкод |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 385 mm |
| вътрешна резба | M 10x1 mm |
| външна резба | M 10x1 mm |
| размер на ключ | 14/15 |
| дължина | 412 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина | 329 mm |
| вътрешна резба | M10x1 mm |
| външна резба | M10x1 mm |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 387 mm |
| вътрешна резба | M10 x 1 mm |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| дължина на резбата | 14,5 mm |
| размер на ключ | 14 |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,074 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 328 mm |