| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина | 220 mm |
| дължина | 190 mm |
| дължина | 216 mm |
| мярка на резбата 1 | 11.4 |
| мярка на резбата 2 | 11.4 |
| мярка на резбата 1 | M10x1 |
| мярка на резбата 2 | M10x1 |
| дължина | 520 mm |
| дължина | 215 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1 |
| мярка на резбата 2 | M10x1 |
| дължина | 190 mm |
| вътрешна резба 1 | M10x1 mm |
| вътрешна резба 2 | M10x1 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина | 521 mm |
| мярка на резбата 1 | 15 |
| мярка на резбата 2 | 11 |
| дължина | 215 mm |
| дължина | 520 mm |
| дължина | 530 mm |