| мярка на резбата | M 18x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| вид на експлоатация | механичен |
| вид на експлоатация | механичен |
| вид на експлоатация | механичен |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой на полюсите | 4 |
| вид на експлоатация | механичен |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | кафяв |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | кафяв |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| брой на полюсите | 4 |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой на полюсите | 4 |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой на полюсите | 4 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 22 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| вид на експлоатация | механичен |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.O./N.C. |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.O./N.C. |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| мярка на резбата | M18x1,5 |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на експлоатация | електрически |
| размер на ключ | 22 |
| паспортно напрежение | 12 V |