| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | бял |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електронен |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял/ син |
| мярка на резбата | M 16x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330597 |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330592 |
| мярка на резбата | M 16 x 1 mm |
| размер на ключ | SW : 22 |
| брой на полюсите | 2 |
| за номер артикул | 330263 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | механичен |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M16 x 1 |
| размер на ключ | 22 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| външна резба | M 16x1 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M16 x 1,5 |
| размер на ключ | 22 |
| цвят на корпуса | сив |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M 14x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M 16x1,5 |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M 16 x 1 |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| размер на ключ | 22 |
| вид на монтаж | завинтен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| мярка на резбата | M 16x1 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| за номер артикул | 330603 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| мярка на резбата | M16x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| брой контакти | 2 |
| форма на корпуса на щекера | триъгълен |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M 16 x 1 mm |
| размер на ключ | 22 |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | бял |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | механичен |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | закопчан |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| външна резба | M16 x 1 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,060 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | механичен |
| обурудване на автомобила | за автомобили с темпомат |
| външна резба | M16 x 1 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,061 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой контакти | 2 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | механичен |
| за номер артикул | 330740 |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| вид на експлоатация | електрически |
| мярка на резбата | M16x1,5 |
| размер на ключ | 22 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| качество | O.E. (Original) |
| качество | O.E. (Original) |
| включваща функция | с функция радиоконтрол |