| вид на експлоатация | механичен |
| брой на полюсите | 4 |
| вид на експлоатация | механичен |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| обурудване на автомобила | за автомобили с темпомат |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,08 kg |
| мярка на резбата | M14 x 2 |
| размер на ключ | 24 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |