| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на експлоатация | механичен |
| дължина | 26 mm |
| дължина | 58 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| материал | алуминий |
| тип на задействане | задействане под налягане |
| цветна маркировка | бял |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | механичен |
| за номер артикул | 330066 |
| брой контакти | 2 |
| брой контакти | 2 |
| тип на задействане | задействане под налягане |
| тегло | 0,020 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| дължина | 26 mm |
| дължина | 58 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| материал | алуминий |
| тип на задействане | задействане под налягане |
| цветна маркировка | бял |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | черен |
| включваща функция | с функция превключване на светлините |
| включваща функция | с функция-мигачи |
| цвят | черен |
| включваща функция | с функция превключване на светлините |
| включваща функция | с функция-мигачи |
| цвят | черен |
| включваща функция | с функция превключване на светлините |
| включваща функция | с функция-мигачи |
| цвят | черен |
| включваща функция | с функция-интервал на чистачките |
| включваща функция | без функция бордкомпютър |
| включваща функция | с фунция стъкломиене и чистачки |
| цвят | черен |
| включваща функция | с функция-интервал на чистачките |
| включваща функция | без функция бордкомпютър |
| включваща функция | с фунция стъкломиене и чистачки |
| цвят | черен |
| включваща функция | с функция-интервал на чистачките |
| включваща функция | без функция бордкомпютър |
| включваща функция | с фунция стъкломиене и чистачки |
| електронапрежение | 12 V |
| включваща функция | със светлинен сигнализатор (светкавица) |
| включваща функция | с функция превключване на светлините |
| включваща функция | с функция-мигачи |
| цвят | черен |
| обурудване на автомобила | за автомобили без темпомат |
| брой на полюсите | 10 |
| брой контакти | 10 |
| тегло | 0,092 kg |
| за номер артикул | 440233 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| включваща функция | с функция-мигачи |
| включваща функция | с асистент за дълги светлини |
| тегло | 0,14 kg |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| включваща функция | с функция-мигачи |
| включваща функция | с асистент за дълги светлини |
| тегло | 0,14 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 8 |
| тегло | 0,072 kg |
| за номер артикул | 440235 |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| вид на експлоатация | електрически |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| включваща функция | със стъкломиеща функция |
| включваща функция | с функция-интервал на чистачките |
| включваща функция | с фунция стъкломиене и чистачки |
| тегло | 0,11 kg |
| необходими бройки | 1 |
| включваща функция | със стъкломиеща функция |
| включваща функция | с функция-интервал на чистачките |
| включваща функция | с фунция стъкломиене и чистачки |
| тегло | 0,11 kg |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| включваща функция | с функция-мигачи |
| тегло | 0,14 kg |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| включваща функция | с функция-мигачи |
| тегло | 0,14 kg |
| необходими бройки | 1 |