| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| вид на експлоатация | механичен |
| мярка на резбата | M16x1.5 |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| вид на експлоатация | механичен |
| присъединителна техника | 2 x 6,3 mm |
| мярка на резбата | M16 x 1,5 |
| вид на експлоатация | механичен |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| материал | пластмаса |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматична трансмисия |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | зелен |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | M16 x 1.5 |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |
| мярка на резбата | M 14x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| размер на ключ | 24 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| за номер артикул | 330248 |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M14 x 1,5 |
| вид на експлоатация | механичен |
| размер на ключ | 22 |
| тип на задействане | задействане под налягане |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 24 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | оранжев |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| мярка на резбата | M16 x 1.5 |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | бял |
| технически информационен номер | Circuit N.C./N.O. |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 24 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | оранжев |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| вид на експлоатация | електрически |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| размер на ключ | 22 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| дължина на резбата 1 | 23 mm |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| мярка на резбата | M16x1,5 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 3 |
| вид на монтаж | завинтен |
| вид на експлоатация | електрически |
| включваща функция | двоен нормално отворен ключ |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| размер на ключ | 24 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| за номер артикул | 440158 |
| тегло | 0,162 kg |
| брой контакти | 10 |
| качество | O.E. (Original) |
| цвят | черен |
| включваща функция | с клаксон |
| включваща функция | с функция превключване на светлините |
| брой контакти | 10 |
| включваща функция | с функция-мигачи |
| включваща функция | с клаксон |
| включваща функция | с функция превключване на светлините |
| включваща функция | с асистент за дълги светлини |
| тегло | 0,17 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 10 |
| включваща функция | с функция-мигачи |
| включваща функция | с клаксон |
| включваща функция | с функция превключване на светлините |
| включваща функция | с асистент за дълги светлини |
| тегло | 0,17 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 10 |
| включваща функция | с функция-мигачи |
| включваща функция | с клаксон |
| включваща функция | с функция превключване на светлините |
| включваща функция | с асистент за дълги светлини |
| тегло | 0,17 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 10 |
| включваща функция | с функция-мигачи |
| включваща функция | с клаксон |
| включваща функция | с функция превключване на светлините |
| включваща функция | с асистент за дълги светлини |
| тегло | 0,17 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 10 |
| включваща функция | с функция-мигачи |
| включваща функция | с клаксон |
| включваща функция | с функция превключване на светлините |
| включваща функция | с асистент за дълги светлини |
| тегло | 0,17 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 10 |
| включваща функция | с функция-мигачи |
| включваща функция | с клаксон |
| включваща функция | с функция превключване на светлините |
| включваща функция | с асистент за дълги светлини |
| тегло | 0,17 kg |
| необходими бройки | 1 |