пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA5332 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,94 kg |
| дебелина 1 | 11 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| дължина | 396 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CS Germany 14872417
|
|
KILEN 56140
|
|
LESJÖFORS 4255420
33.82 €
-20%
27.06 €
|
|
SUPLEX 17024
40.63 €
-20%
32.5 €
|
|
TRISCAN 87505038
|
|
MAZDA B01A28011
|
| Mazda 323 P V (BA) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 P V (BA) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 P V (BA) | 71 коня | дизел |
