пружина за ходовата част SUPLEX
пружина за ходовата част
| Производител | SUPLEX |
| Парт номер | 17024 |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 11 mm |
| дължина | 395 mm |
| външен диаметър | 141 mm |
| тегло | 1,9 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KYB RA5332
33.29 €
-20%
26.63 €
|
|
SPIDAN 48361
|
|
MAZDA BC1E28011
|
| Mazda 323 C V (BA) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 F V (BA) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 F V (BA) | 114 коня | бензин |
| Mazda 323 S V (BA) | 71 коня | дизел |
