пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA5335 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,08 kg |
| дебелина 1 | 9 mm |
| външен диаметър | 100 mm |
| дължина | 338 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MAZDA DB0228011C
|
| Mazda 121 II (DB) | 53 коня | бензин |
| Mazda 121 II (DB) | 72 коня | бензин |
