пружина за ходовата част SUPLEX
пружина за ходовата част
| Производител | SUPLEX |
| Парт номер | 17051 |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 9 mm |
| дължина | 332 mm |
| външен диаметър | 99 mm |
| тегло | 1,1 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 56141
|
|
KYB RA5335
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
LESJÖFORS 4255421
40.46 €
-20%
32.37 €
|
|
ROC CS3119
|
|
SPIDAN 49215
|
|
MAZDA DB0228011C
|
| Mazda 121 II (DB) | 53 коня | бензин |
| Mazda 121 II (DB) | 72 коня | бензин |
