пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RC5833 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,55 kg |
| дебелина 1 | 10,75 mm |
| външен диаметър | 121 mm |
| дължина | 303 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KIA 0K33B28011
|
| Kia RIO комби (DC) | 82 коня | бензин |
| Kia RIO комби (DC) | 98 коня | бензин |
| Kia RIO комби (DC) | 75 коня | бензин |
| Kia RIO комби (DC) | 97 коня | бензин |
