пружина за ходовата част SUPLEX
пружина за ходовата част
| Производител | SUPLEX |
| Парт номер | 46023 |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 10,5 mm |
| дължина | 315 mm |
| външен диаметър | 123 mm |
| тегло | 1,5 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KYB RC5833
51.06 €
-20%
40.85 €
|
|
SPIDAN 56743
|
|
HYUNDAI 0K3AC2801
|
|
HYUNDAI 0K3AC28011B
|
| Kia RIO комби (DC) | 82 коня | бензин |
| Kia RIO комби (DC) | 98 коня | бензин |
| Kia RIO комби (DC) | 75 коня | бензин |
