пружина за ходовата част SUPLEX
пружина за ходовата част
| Производител | SUPLEX |
| Парт номер | 09112 |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 11 mm |
| дължина | 371 mm |
| външен диаметър | 116 mm |
| тегло | 1,73 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KYB RH6446
49.53 €
-20%
39.62 €
|
|
SPIDAN 55236
|
|
FIAT 50702704
|
|
FIAT 51795364
|
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 103 коня | бензин |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 133 коня | бензин |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 80 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 115 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 140 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 126 коня | дизел |
