пружина за ходовата част SUPLEX
пружина за ходовата част
| Производител | SUPLEX |
| Парт номер | 46024 |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 10,75 mm |
| дължина | 300 mm |
| външен диаметър | 122 mm |
| тегло | 1,6 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 54906
|
|
KYB RC5834
52.42 €
-20%
41.94 €
|
|
LESJÖFORS 4244206
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
LESJÖFORS 4244207
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
ROC CS4204
|
|
SPIDAN 56744
|
|
HYUNDAI 0K33B2801
|
|
HYUNDAI 55330FD150
|
| Kia RIO комби (DC) | 82 коня | бензин |
| Kia RIO комби (DC) | 98 коня | бензин |
| Kia RIO комби (DC) | 75 коня | бензин |
| Kia RIO комби (DC) | 97 коня | бензин |
