пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RC5834 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,14 kg |
| дебелина 1 | 10,75 mm |
| външен диаметър | 98 mm |
| дължина | 395 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Kia RIO седан (DC_) | 98 коня | бензин |
| Kia RIO седан (DC_) | 75 коня | бензин |
| Kia RIO седан (DC_) | 82 коня | бензин |
