пружина за ходовата част TRW
пружина за ходовата част
| Производител | TRW |
| Парт номер | JCS898 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13,75 mm |
| дължина | 345 mm |
| външен диаметър 1 | 174 mm |
| тегло | 2,802 kg |
| цветна маркировка | зелен |
| цветна маркировка | жълт |
| многократен | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 29047
|
|
KYB RC2931
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
LESJÖFORS 4075728
62.17 €
-20%
49.73 €
|
|
ROC CS3873
|
|
RUVILLE 896101
|
|
SPIDAN 85393
|
|
TRISCAN 87501746
|
|
ROVER GRS413
|
|
ROVER REB000760
|
|
ROVER REB101380
|
| Rover 75 (RJ) | 120 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 150 коня | бензин |
