| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,8 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 120 mm |
| дължина | 335 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| усилено изпълнение | |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,97 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 123 mm |
| дължина | 350 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,64 kg |
| дебелина 1 | 15 mm |
| външен диаметър | 180 mm |
| дължина | 347 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14,6 mm |
| дължина | 390 mm |
| външен диаметър 1 | 182 mm |
| тегло | 3,6 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14,5 mm |
| дължина | 390 mm |
| външен диаметър 1 | 182 mm |
| тегло | 4 kg |
| параметър | AC |
| диаметър | 13,35 mm |
| дължина | 340 mm |
| външен диаметър | 120 mm |
| параметър | E |
| диаметър | 14,8 mm |
| външен диаметър | 182 mm |
| дължина | 403 mm |
| параметър | AC |
| външен диаметър | 122 mm |
| дължина | 343 mm |
| диаметър | 13,5 mm |
| параметър | E |
| външен диаметър | 182 mm |
| диаметър | 14,6 mm |
| дължина | 390 mm |