| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,32 kg |
| дебелина 1 | 12,5 mm |
| външен диаметър | 140 mm |
| дължина | 348 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,49 kg |
| дебелина 1 | 12 mm |
| външен диаметър | 103 mm |
| дължина | 380 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| усилено изпълнение | |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| усилено изпълнение | |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13,3 mm |
| дължина | 378 mm |
| външен диаметър 1 | 144 mm |
| тегло | 3,2 kg |
| параметър | AC |
| дължина | 380 mm |
| външен диаметър | 101 mm |
| диаметър | 12 mm |
| параметър | E |
| външен диаметър | 144 mm |
| диаметър | 13,3 mm |
| дължина | 378 mm |
| параметър | E |
| дължина | 377 mm |
| диаметър | 13,05 mm |
| външен диаметър | 145 mm |