| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 11,75 mm |
| дължина | 345 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| тегло | 1,7 kg |
| дебелина | 312 mm |
| външен диаметър | 147 mm |
| диаметър | 13 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,1 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| дебелина | 327 mm |
| външен диаметър | 143 mm |
| диаметър | 12,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър 1 | 98 mm |
| външен диаметър 2 | 106 mm |
| тегло | 1,86 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 343 mm |
| външен диаметър | 140 mm |
| диаметър | 12 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър 1 | 103 mm |
| външен диаметър 2 | 105 mm |
| тегло | 1,7 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 312 mm |
| външен диаметър | 147 mm |
| диаметър | 13 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,1 kg |
| необходими бройки | 2 |
| параметър | CC-SL |
| дължина | 345 mm |
| диаметър | 11,75 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| дължина | 331 mm |
| външен диаметър | 115 mm |
| диаметър | 11,75 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 1,86 kg |
| необходими бройки | 2 |
| параметър | CC-SL |
| дължина | 308 mm |
| външен диаметър | 141 mm |
| диаметър | 12,25 mm |
| дебелина | 327 mm |
| външен диаметър | 143 mm |
| диаметър | 12,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър 1 | 98 mm |
| външен диаметър 2 | 106 mm |
| тегло | 1,86 kg |
| необходими бройки | 2 |
| параметър | E |
| дължина | 320 mm |
| външен диаметър | 114 mm |
| диаметър | 11,8 mm |
| параметър | E |
| дължина | 340 mm |
| външен диаметър | 118 mm |
| диаметър | 11,75 mm |
| параметър | CC-SL |
| дължина | 352 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| диаметър | 11,75 mm |
| вид регистрация | с ABE - хомологация |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 1065 кг |
| товароносимост задна ос до | 1005 кг |