| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | предна ос |
| вътрешен диаметър | 23,7 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| усилено изпълнение | |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,76 kg |
| дебелина 1 | 15 mm |
| външен диаметър | 128 mm |
| дължина | 265 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,5 kg |
| дебелина 1 | 13,75 mm |
| външен диаметър | 136 mm |
| дължина | 318 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,77 kg |
| дебелина 1 | 14,5 mm |
| външен диаметър | 132 mm |
| дължина | 287 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 14,5 mm |
| дължина | 293 mm |
| външен диаметър 1 | 136 mm |
| тегло | 2,816 kg |
| дължина | 317 mm |
| външен диаметър | 134 mm |
| диаметър | 14 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,65 kg |
| необходими бройки | 2 |
| параметър | CC |
| дължина | 252 mm |
| външен диаметър | 134 mm |
| диаметър | 15,3 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 14,7 mm |
| дължина | 285 mm |
| външен диаметър 1 | 133 mm |
| тегло | 2,868 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| параметър | CC |
| дължина | 285 mm |
| външен диаметър | 133 mm |
| диаметър | 14,7 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14,5 mm |
| дължина | 310 mm |
| външен диаметър 1 | 134 mm |
| тегло | 3 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| диаметър | 14 mm |
| дължина | 319 mm |
| външен диаметър | 135 mm |
| параметър | E |
| дължина | 269 mm |
| външен диаметър | 134 mm |
| диаметър | 14,85 mm |
| параметър | CC |
| дължина | 293 mm |
| външен диаметър | 136 mm |
| диаметър | 14,5 mm |
| параметър | CC |
| диаметър | 15 mm |
| дължина | 253 mm |
| външен диаметър | 134 mm |