| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| усилено изпълнение | |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,76 kg |
| дебелина 1 | 15 mm |
| външен диаметър | 128 mm |
| дължина | 265 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,77 kg |
| дебелина 1 | 14,5 mm |
| външен диаметър | 132 mm |
| дължина | 287 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,06 kg |
| дебелина 1 | 15 mm |
| външен диаметър | 134 mm |
| дължина | 314 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили със спортно окачване |
| вариант на екипировка | Incl S-Line |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 1140 кг |
| товароносимост задна ос до | 1135 кг |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 1165 кг |
| товароносимост задна ос до | 1135 кг |