| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,315 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | горе |
| материал | стоманена пластина |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| вътрешен диаметър | 23,7 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,31 kg |
| дебелина 1 | 13 mm |
| външен диаметър | 132 mm |
| дължина | 358 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| дебелина | 346 mm |
| външен диаметър | 135 mm |
| диаметър | 14 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър 1 | 95,5 mm |
| външен диаметър 2 | 95,5 mm |
| тегло | 2,76 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,81 kg |
| дебелина 1 | 14,25 mm |
| външен диаметър | 128 mm |
| дължина | 300 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 14,25 mm |
| дължина | 305 mm |
| външен диаметър 1 | 124 mm |
| тегло | 2,686 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14,55 mm |
| дължина | 345 mm |
| външен диаметър 1 | 136 mm |
| тегло | 3 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| усилено изпълнение |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14,05 mm |
| дължина | 355 mm |
| външен диаметър 1 | 136 mm |
| тегло | 2,79 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| външен диаметър | 124 mm |
| дължина | 305 mm |
| диаметър | 14,25 mm |
| параметър | E |
| външен диаметър | 136 mm |
| дължина | 355 mm |
| диаметър | 14,05 mm |
| параметър | E |
| външен диаметър | 136 mm |
| диаметър | 14,55 mm |
| дължина | 345 mm |