| параметър | CC-SL |
| диаметър | 12 mm |
| дължина | 294 mm |
| външен диаметър | 159 mm |
| параметър | CC-SL |
| диаметър | 12 mm |
| дължина | 329 mm |
| външен диаметър | 158 mm |
| параметър | E |
| външен диаметър | 90 mm |
| диаметър | 12,25 mm |
| дължина | 345 mm |
| параметър | E |
| външен диаметър | 94 mm |
| дължина | 333 mm |
| диаметър | 13,5 mm |