| параметър | AC-SL |
| диаметър | 11,4 mm |
| дължина | 374 mm |
| външен диаметър | 149 mm |
| параметър | AC-SL |
| дължина | 382 mm |
| диаметър | 11,45 mm |
| външен диаметър | 150 mm |
| параметър | AC-SL |
| дължина | 363 mm |
| външен диаметър | 149 mm |
| диаметър | 11,9 mm |
| параметър | AC-SL |
| външен диаметър | 150 mm |
| дължина | 369 mm |
| диаметър | 11,75 mm |
| параметър | E |
| диаметър | 12,75 mm |
| външен диаметър | 97 mm |
| дължина | 343 mm |
| параметър | E |
| външен диаметър | 98 mm |
| дължина | 347 mm |
| диаметър | 12,85 mm |
| параметър | AC-SL |
| външен диаметър | 148 mm |
| дължина | 370 mm |
| диаметър | 11,3 mm |
| параметър | E |
| външен диаметър | 99 mm |
| диаметър | 13 mm |
| дължина | 346 mm |