| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| дебелина | 3 mm |
| материал | гума |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| дебелина | 3 mm |
| материал | гума |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,6 kg |
| дебелина 1 | 12 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| дължина | 375 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| форма на пружина | миниблок |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,37 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| дължина | 250 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър 1 | 10,2 mm |
| диаметър 2 | 15 mm |
| диаметър 3 | 10,2 mm |
| дължина | 244 mm |
| външен диаметър 1 | 142 mm |
| тегло | 2,5 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,82 kg |
| дебелина 1 | 14,5 mm |
| външен диаметър | 148 mm |
| дължина | 235 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | MB |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,5 kg |
| диаметър 1 | 10,2 mm |
| диаметър 2 | 15 mm |
| диаметър 3 | 10,2 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| дължина | 244 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| параметър | D |
| диаметър 2 | 15 mm |
| диаметър | 10,2 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| диаметър 3 | 10,2 mm |
| диаметър 1 | 10,2 mm |
| дължина | 244 mm |
| параметър | AA |
| дължина | 355 mm |
| диаметър | 12,4 mm |
| външен диаметър | 144 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| товароносимост задна ос до | 905 кг |
| ходова част | за автомобили със спортно окачване |
| ограничение за производител | Eibach |
| параметър | AA |
| диаметър | 12,5 mm |
| дължина | 343 mm |
| външен диаметър | 144 mm |
| параметър | AA |
| външен диаметър | 144 mm |
| дължина | 354 mm |
| диаметър | 12,5 mm |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 825 кг |
| товароносимост задна ос до | 905 кг |