| параметър | AC-SL |
| дължина | 363 mm |
| външен диаметър | 149 mm |
| диаметър | 11,9 mm |
| параметър | AC-SL |
| външен диаметър | 150 mm |
| дължина | 369 mm |
| диаметър | 11,75 mm |
| параметър | AC-SL |
| дължина | 338 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| диаметър | 11,5 mm |
| параметър | E |
| дължина | 321 mm |
| диаметър | 13,5 mm |
| външен диаметър | 99 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| дължина | 343 mm |
| външен диаметър | 99 mm |
| диаметър | 13,3 mm |
| вид регистрация | с ABE - хомологация |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 1045 кг |
| товароносимост задна ос до | 1135 кг |
| вид регистрация | с ABE - хомологация |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 955 кг |
| товароносимост задна ос до | 1135 кг |