| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили с М-техника |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без M-Техника |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,65 kg |
| дебелина 1 | 11,75 mm |
| външен диаметър | 149 mm |
| дължина | 355 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,5 kg |
| дебелина 1 | 13,25 mm |
| външен диаметър | 99 mm |
| дължина | 342 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,74 kg |
| дебелина 1 | 12 mm |
| външен диаметър | 149 mm |
| дължина | 363 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без M-Техника |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,74 kg |
| дебелина 1 | 14 mm |
| външен диаметър | 99 mm |
| дължина | 331 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без M-Техника |