| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,65 kg |
| дебелина 1 | 14 mm |
| външен диаметър | 143 mm |
| дължина | 240 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,45 kg |
| дебелина 1 | 13 mm |
| външен диаметър | 171 mm |
| дължина | 380 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,06 kg |
| дебелина 1 | 15 mm |
| външен диаметър | 147 mm |
| дължина | 227 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,9 mm |
| дължина | 371 mm |
| външен диаметър 1 | 172 mm |
| тегло | 2,4 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър 1 | 10,55 mm |
| диаметър 2 | 16,6 mm |
| диаметър 3 | 10,55 mm |
| дължина | 239 mm |
| външен диаметър 1 | 150 mm |
| тегло | 3,3 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13,05 mm |
| дължина | 371 mm |
| външен диаметър 1 | 170 mm |
| тегло | 3 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | MB |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,93 kg |
| диаметър 1 | 10,5 mm |
| диаметър 2 | 16,8 mm |
| диаметър 3 | 10,5 mm |
| външен диаметър | 147 mm |
| дължина | 232 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13,2 mm |
| дължина | 370 mm |
| външен диаметър 1 | 171 mm |
| тегло | 2,5 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър 1 | 10,3 mm |
| диаметър 2 | 16,5 mm |
| диаметър 3 | 10,4 mm |
| дължина | 236 mm |
| външен диаметър 1 | 147 mm |
| тегло | 2,93 kg |
| параметър | AC |
| външен диаметър | 172 mm |
| диаметър | 12,9 mm |
| дължина | 371 mm |
| параметър | AC |
| диаметър | 13,2 mm |
| външен диаметър | 171 mm |
| дължина | 370 mm |
| параметър | AC |
| външен диаметър | 170 mm |
| диаметър | 13,05 mm |
| дължина | 371 mm |
| параметър | D |
| диаметър 1 | 10,3 mm |
| диаметър 3 | 10,4 mm |
| външен диаметър | 147 mm |
| диаметър 2 | 16,5 mm |
| дължина | 236 mm |
| параметър | D |
| външен диаметър | 150 mm |
| диаметър 2 | 16,6 mm |
| дължина | 239 mm |
| диаметър 1 | 10,55 mm |
| диаметър 3 | 10,55 mm |