| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| дебелина | 3 mm |
| материал | гума |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| дебелина | 3 mm |
| материал | гума |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| параметър | AA |
| диаметър | 10,75 mm |
| външен диаметър | 96 mm |
| дължина | 375 mm |
| параметър | AA |
| дължина | 371 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| диаметър | 12,5 mm |